Sungate is probably the biggest and the most experienced CREATOR OF TECHNICAL SECURITY SOLUTIONS in the Baltics

Karl Ždanovitš

Tegevjuht / CEO

Sungate covers almost full range of physical security solutions - production of fences and gates, entrance automation and control solutions, access management systems and solutions for site surveillance.

Projecting, installation and maintenance of all installed products and solutions belongs into our field of activity.

Sungate TM is known since 2002.

Karl Ždanovitš

Tegevjuht / CEO

m-Parkla

m-Parkla tasuline maksustamise süsteem on käesolevale infoajastule vastav innovatiivne parkimislahendus. Süsteem koosneb sisenemis-ja väljumisterminalist/dest ja nende alamtoodetest ning teenuse haldamise veebipöhisest platformist - pargi.ee.

Süsteem on oma kasutuselt sarnane eelneva põlvkonna lahendustele, erinevuseks ainult kasutatav nn. avanemisvõti. Kui me oleme senini harjunud parkimissüsteemides kasutama ID-vötit (erinevat tüüpi elektroonsed kaardid jne), vöötkoodiga piletit ja zetoone siis antud lahenduse puhul on selleks võtmeks - mobiiltelefon! Seega süsteem on väga kasutajasõbralik - tänapäeval on pea igal ühel meist vähemalt üks vastav telefon kasutusel ja käepärast - ning kõigile lihtne kasutada.

Sama mugav on süsteemi haldamine ka parkla operaatoritele. Haldur saab kasutada on-line sidet st. tal on reaalajas ülevaade parklas toimuvast. Lisaks on läbipaistvaks tehtud aruandluse pool.

EMT, Tele 2, Elisa operaatorfirma klient kasutab parklasse sisenemiseks avatud vöi muut/random lühinumbrit. Viimane on loetav kliendi ees olevalt kinnise tökkepuu poomilt vöi vastavalt LED -tabloolt. Väljumisel helistab klient väljasöidusuuna lühinumbril, mille järel teostatakse arveldus tema mobiilkontol ja klient väljub parklast. Vastaval kontol vahendite puudumisel (vöi ei ole neid piisavalt) informeerib süsteem vastavalt klienti SMS-teel ja klient kasutab väljumisel kaardimakset. Lisaks teavitab süsteem klienti ka iga toimingu järgselt vastava SMS-ga.

m-Parklad on oma ülesehituselt kolme tüüpi:

1. Automaatparkla,

2. Poolautomaatparkla,

3. Lihtparkla äri -ja erakliendile.

Nende tüüpide juures saame veel rääkida erinevatest variatsioonidest, arvestades toodete disaini, kaardimakse kasutamise vöimalikkust, söiduväravate arvu, nende paiknemist parklas, söidusuundade arvu, erinevaid lisaseadmeid jne.

Lisaks on m-Parklad lahendused integreeritavad juba olemasolevate kassasüsteemidega.

Vaata süsteemi kasutamist demonstreerivaid animatsioone kui ka päriselus toimivat!

Animatsioonid:

1) m-Parkla mobiiliga EST

2) m-Parkla kaardiga EST

3) Tallink D-Terminal

Sungate.ee veebipood
v2ljakutse
EAS
© 2008 - 2016 Sungate    Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn, Eesti. Tel: (+372) 670 11 00 Faks: (+372) 670 17 33