Sungate is probably the biggest and the most experienced CREATOR OF TECHNICAL SECURITY SOLUTIONS in the Baltics

Karl Ždanovitš

Tegevjuht / CEO

Sungate covers almost full range of physical security solutions - production of fences and gates, entrance automation and control solutions, access management systems and solutions for site surveillance.

Projecting, installation and maintenance of all installed products and solutions belongs into our field of activity.

Sungate TM is known since 2002.

Karl Ždanovitš

Tegevjuht / CEO

Väravavabrik

Väravavabrik Sungate Metal OÜ on Eesti turul üks juhtivatest värava ja piirdeaia elemente valmistatavtest ettevõtetest. Pikaajaline kogemus on aastast 1997.

Meie väravate ja piirdeaedade lahendusi on paigaldatud paljudes kohtades üle Eesti. Meie konstruktsioonid on kasutusel Eesti kaitseväe objektidel, piirivalve objektidel, pääste-, kinnipidamis-, ravi- ja politseiasutustes. Aastatepikkune kogemus annab võimaluse rahuldada nii suurettevõttete kui ka eraklientide vajadusi.

Väravavabrik tegutseb peamiselt Eesti turul, kuid täidame suurtes kogustes tellimusi ka meie Soome ja Läti klientide jaoks. Ka nendes riikides on meie tooted leidnud rakendust nii riigi julgeoleku- kui ka eraobjektidel.

Sungate Metal OÜ on spetsialiseerunud ennekõike jalg-, tiib-, liugvaravate ja aiaelementide tootmisele, kuid valmistame ka erinevaid metallkonstruktsioone – nt. rõdupiirdeid, varikatuseid ja teisi lihtraamkostruktsioone. Samuti tegeleme aktiivselt erinevate väravatetarvikute müügiga.

Et tagada klientide rahulolu teeme koostööd otse väravafurnituuri tootjatega saavutades sellega hea hinnataseme väga kvaliteetsele toodangule.

Oleme itaalia firma Fratelli Comunello kvaliteettarvikute tarnija Eestisse.

Samal ajal käib ettevõttes pidev tootearendusprotsess, mis on suunatud kliendi jaoks parima lahenduse väljatöötamiseks nii konstruktsiooni kui ka hinnataseme poolest.

Väravavabriku tooteid eristab kasutatavate materjalide hoolikalt läbimõeldud valik ning lõpptoodangu kõrge kvaliteet.


 

 


Sungate.ee veebipood
v2ljakutse
EAS
© 2008 - 2016 Sungate    Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn, Eesti. Tel: (+372) 670 11 00 Faks: (+372) 670 17 33